500MXG82MEFCSN30X25
CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXG82MEF
500MXG82MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXG82MEFCSN30X25, 82 µF kapasitanslı ve 500 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajı ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır. 105°C'de 3000 saat ömür garantili kondansatör, 10 kHz'de 1.162 A ripple akımına dayanıklıdır. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.162 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V