500MXG330MEFCSN35X45
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
500MXG330MEFCSN35X45
500MXG330MEFCSN35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXG330MEFCSN35X45, 330 µF kapasitansı ve 500 V voltaj derecelendirmesi olan yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunur. 10 kHz'de 2.534 A ve 120 Hz'de 1.81 A ripple current değerleri ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, UPS sistemleri ve yüksek voltajlı endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.534 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V