500MXG270MEFCSN30X50
CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXG270MEF
500MXG270MEFCSN30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXG270MEFCSN30X50, 270 µF kapasitans değerine sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin 105°C'de yaşam süresi 3000 saattir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 10 kHz'de 2.366 A ve 120 Hz'de 1.69 A ripple current taşıyabilir. Power supply devreleri, filtering uygulamaları ve yüksek voltaj elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, Through Hole montaj yöntemiyle PCB'ye entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.366 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V