500MXG150MEFCSN22X55
CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXG150MEFCSN
500MXG150MEFCSN22X55 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXG150MEFCSN22X55, 150 µF kapasitanslı ve 500V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ~ 105°C) çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantir. 10 kHz'de 1.736 A ve 120 Hz'de 1.24 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.736 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V