500MXG120MEFCSN30X30
CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXG120MEF
500MXG120MEFCSN30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXG120MEFCSN30X30, 120µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekleyen bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ile 105°C) güvenilir çalışma sağlar. 3000 saatlik ömür garantisi ile 105°C'de tasarlanmış, ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 1.456A ve 120 Hz'de 1.04A ripple akım kapasitesine sahip olan kondansatör, genel amaçlı endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve filtre devreleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.456 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V