500MXG120MEFCSN22X50
CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
500MXG120MEFCSN
500MXG120MEFCSN22X50 Hakkında
Rubycon 500MXG120MEFCSN22X50, 120 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile radial can snap-in paketinde sunulur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömürlüdür. High frequency ripple current kapasitesi 2.52 A @ 10 kHz, low frequency ripple current ise 1.8 A @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V