500LSU4700MNB77X151
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Üretici
Rubycon
Seri / Aile Numarası
500LSU4700MNB77X151
500LSU4700MNB77X151 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500LSU4700MNB77X151, 4700 µF kapasitansa ve 500V voltaj derecelemesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türüne ve chassis mount montaj şekline sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasındadır. 85°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür ömrüne sahip olup, 10 kHz'de 19.24 A ve 120 Hz'de 14.8 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.24 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V