500LSU2200MNB64X119
CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
500LSU2200MNB
500LSU2200MNB64X119 Hakkında
Rubycon 500LSU2200MNB64X119, 2200µF kapasitanslı, 500V voltaj değerli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile şasi üzerine monte edilmek için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 85°C'de 5000 saat çalışma ömrüne sahiptir. 10 kHz'de 11.05A, 120 Hz'de 8.5A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile 85°C arasında işletme sıcaklık aralığında çalışır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, converter devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılmak üzere uygundur. Part Status: Last Time Buy.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Last Time Buy
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V