500HXW100MEFR18X45
CAP ALUM 100UF 20% 500V RADIAL
Üretici
Rubycon
Seri / Aile Numarası
500HXW100MEFR
500HXW100MEFR18X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500HXW100MEFR18X45, 100 µF kapasitans değerine sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. ±20% tolerans ile belirlenen bu kondansatör, 10 kHz'de 1.38 A ve 120 Hz'de 920 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreler, energy storage uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V