500D827M050GH2A
CAP ALUM 820UF 20% 50V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
500D827M050GH2A
500D827M050GH2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D827M050GH2A, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Axial, Can paketlemesi ile Through Hole montajına uygun olan bu komponen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V