500D506G050DD5
CAP ALUM 50UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D506G050DD5
500D506G050DD5 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D506G050DD5, 50µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial can paket içinde gelen bu bileşen, PCB'ye dik konumda montajı kolaylaştıran through-hole ayaklarına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saatlik ömrü ile güvenilir performans sunar. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman sabitleme uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 50 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 50 V