500D506G025CC2A
CAP ALUM 50UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D506G025CC2A
500D506G025CC2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D506G025CC2A, 50 µF kapasitansı ve 25 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan through-hole tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can pakajında sunulan bu bileşen, -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Güç kaynakları, ses yükseltiçileri, voltaj düzenleyicileri ve süzgeç uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 50 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 25 V