500D477M100LS2A
CAP ALUM 470UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D477M100LS2A
500D477M100LS2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D477M100LS2A, 470 µF kapasitans değerine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated gerilime sahip bu kondansatör, ±20% tolerans ile karakterize edilmiştir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama gibi alanlarda kullanılmaya uygundur. Axial, Can kasa tipi ile kompakt tasarım sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V