500D476M100DF2
CAP ALUM 47UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D476M100DF2
500D476M100DF2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D476M100DF2, 47 µF kapasitans değerine ve 100 V çalışma gerilimi rating'ine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V