500D476M025BB2A
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D476M025BB2A
500D476M025BB2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D476M025BB2A, 47 µF kapasitansına sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü garantilenmiştir. Through-hole montajı ile yapılan axial can paketinde sunulan kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri, ses amplifikatörleri ve dijital elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V