500D476M010BA2A
CAP ALUM 47UF 20% 10V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
500D476M010BA2A
500D476M010BA2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D476M010BA2A, 47 µF kapasitans değerine ve 10V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can tipinde through hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışan ortamlarda kullanılabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik yaşam süresi ile karakterize edilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme, darbe tutma ve sinyal ayırma devrelerinde kullanılan endüstriyel standardında bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V