500D476H050CC5A
CAP ALUM 47UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D476H050CC5A
500D476H050CC5A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D476H050CC5A, 47 µF kapasitansı ve 50 V voltaj derecelendirmesine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyona uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlevlerinde yaygın olarak kullanılır. Geleneksel axial konfigürasyonu ile eski ve modern devre tasarımlarında uyumluluk sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 50 V