500D475M200CC2
CAP ALUM 4.7UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D475M200CC2
500D475M200CC2 Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 500D475M200CC2, 4.7 µF kapasitansına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantilidir. ±20% tolerans değeri ile sunulan komponentin through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB uygulamalarında kolay yerleştirilmesi mümkündür. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devreleri başta olmak üzere çeşitli elektronik cihazlarda kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V