500D475M100BB2A
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D475M100BB
500D475M100BB2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D475M100BB2A, 4.7 µF kapasitans değerine sahip axial monolitik alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajı ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve ara bağlantı devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile standart performans karakteristiğine sahiptir. Through hole montaj tipi, PCB'lere direkt lehimleme ile monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V