500D474D350BA2A
CAP ALUM 0.47UF 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D474D350BA2A
500D474D350BA2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D474D350BA2A, 0.47 µF kapasitansına ve 350V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can kutulu paket tipinde tasarlanmıştır. Through hole montaj yöntemiyle PCB'ye sabitlenir. -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve elektronik ekipmanlarda kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 350 V