500D367M025DF5A
CAP ALUM 360UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D367M025DF5A
500D367M025DF5A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D367M025DF5A, 360µF kapasitans değerine ve 25V rated voltajına sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saat ömür değeriyle tasarlanmıştır. Through hole montajı destekleyen axial, can paket tipinde sunulan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, zaman sabitleme uygulamaları ve analog sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 360 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V