500D338M016GK2
CAP ALUM 3300UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D338M016GK
500D338M016GK2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D338M016GK2, 3300 µF kapasitanslı, 16V nominal voltajda çalışan axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans kompansasyonu ve filtreleme devreleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır. Through Hole montajına uygun olan bu kondansatör, PCB tasarımı için standart ayaklar içermektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V