500D338M010GH2
CAP ALUM 3300UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D338M010GH2
500D338M010GH2 Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 500D338M010GH2, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim değerine sahip bu komponent, axial through-hole montaj tipinde konfigüre edilmiştir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve DC blok uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, güvenilir performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V