500D336M200FK2
CAP ALUM 33UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D336M200FK2
500D336M200FK2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D336M200FK2, 33 µF kapasitanslı axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile elektronik devrelerde genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (85°C'de) özellikleri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve sürücü uygulamalarında yer alan standart endüstriyel kondansatördür. -40°C ile 85°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V