500D336M100DD2
CAP ALUM 33UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D336M100DD2
500D336M100DD2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D336M100DD2, 33 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve through hole montaj tipi ile PCB uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik yaşam süresi ile genel amaçlı analog ve güç uygulamalarında, sinyal filtreleme ve voltaj stabilizasyonu gibi işlevlerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V