500D335M350DD2A
CAP ALUM 3.3UF 20% 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D335M350DD2A
500D335M350DD2A Hakkında
500D335M350DD2A, Vishay Sprague tarafından üretilen 3.3 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Axial through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V