500D335M100BA2A
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D335M100BA
500D335M100BA2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D335M100BA2A, 3.3µF kapasitansa ve 100V nominal voltajına sahip axial türü alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu komponent, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve zaman ayarlama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V