500D305F150CB5T
CAP ALUM 3UF 150V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D305F150CB5T
500D305F150CB5T Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D305F150CB5T, 3 µF kapasitansı ve 150 V nominal voltajı ile tasarlanmış axial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere direkt entegrasyona uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Can paketleme ile kompakt tasarımı vardır ve aktif üretim durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 150 V