500D257G050EF2A
CAP ALUM 250UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D257G050EF
500D257G050EF2A Hakkında
500D257G050EF2A, Vishay Sprague tarafından üretilen 250 µF kapasitanslı, 50 V rated voltajlı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, zaman sabitleme devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Axial, can kasa tipi ile kompakt boyutlar sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 250 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 50 V