500D256G050CC5T
CAP ALUM 25UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D256G050CC5T
500D256G050CC5T Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D256G050CC5T, 25 µF kapasitans ve 50V nominal gerilime sahip axial yapılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtreler ve zaman ayarlama devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Can paket tasarımı kompakt yer işgali sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 25 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 50 V