500D256G025CB2
CAP ALUM 25UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D256G025CB
500D256G025CB2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D256G025CB2, 25 µF kapasitanslı ve 25 V nominal gerilime sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile doğrudan PCB'ye lehimlenebilir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantiler. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri, ses amplifikatörleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 25 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 25 V