500D227M100FK2A
CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D227M100FK
500D227M100FK2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D227M100FK2A, 220 µF kapasitansına ve 100V nominal gerilime sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve sürücü devrelerinde filtreleme, enerjinin depolanması ve AC sinyal ayrıştırma işlevlerini gerçekleştirir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saatlik ömre sahip bu komponentin through hole montaj tipi, eski ve yeni tasarımlar için uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V