500D227M063EF2A
CAP ALUM 220UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D227M063EF2
500D227M063EF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D227M063EF2A, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial montaj tipi ile PCB'lere through hole yöntemiyle monte edilir. ±20% tolerans ile -40°C ile 85°C arasında güvenli işletim yapabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. Analog devreler, filtre uygulamaları, güç kaynakları ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Can paketinde gelen bu kondansatör, döneminin güvenilir ve uygun fiyatlı bir çözümüdür.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V