500D227M063DH2
CAP ALUM 220UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D227M063
500D227M063DH2 Hakkında
Vishay Sprague üretimi 500D227M063DH2, 220 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. Through hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V