500D226M250EH2
CAP ALUM 22UF 20% 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D226M250EH
500D226M250EH2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D226M250EH2, 22 µF kapasitesinde axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile doğru akım uygulamalarında, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direk soldelenebilir. ±20% tolerans, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V