500D226M050BB2A
CAP ALUM 22UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D226M050BB
500D226M050BB2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D226M050BB2A, 22 µF kapasitansına ve 50V nominal voltajına sahip axial serili alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Through-hole montajı sayesinde klasik PCB tasarımlarında kullanıma uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve analog devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V