500D225M200BB2A
CAP ALUM 2.2UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D225M200BB2A
500D225M200BB2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D225M200BB2A, 2.2 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu axial montajlı bileşen, ±20% tolerans sınırında çalışır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda, power supply devreleri, filtreleme işlemleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V