500D158M050GK2A
CAP ALUM 1500UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D158M050GK
500D158M050GK2A Hakkında
Vishay Sprague üretimi 500D158M050GK2A, 1500 µF kapasitanslı, 50V rated voltage'a sahip axial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, destek beslemesi ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V