500D156M200DF2A
CAP ALUM 15UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D156M200DF2A
500D156M200DF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D156M200DF2A, 15 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine sahip axial, can paketlemesiyle PCB'ye doğrudan entegre edilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığıyla, 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunar. Endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, voltaj düşürme ve filtre devrelerinde işlev görmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V