500D109M6R3LS2A
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D109M6R3LS2A
500D109M6R3LS2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D109M6R3LS2A, 10000 µF kapasitesi ve 6.3V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can tipinde gövdeye sahip bu through-hole bağlantılı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile güç kaynağı filtrelemesi, ses frekansı uygulamaları ve zaman sabiti devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. Düşük gerilim, yüksek kapasitans kombinasyonu kompakt tasarımı gerektiren analoji ve güç elektronik devrelerinde uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V