500D108H016EH5E3
CAP ALUM 1000UF 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D108H016EH5E
500D108H016EH5E3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D108H016EH5E3 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 1000µF kapasitans değeri ve 16V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Axial, Can paketlemesi ile Through Hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sağlar. Güç kaynakları, ses devreleri, motor kontrol uygulamaları ve genel filtering işlemleri gibi çok çeşitli endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılabilir. RoHS uyumlu, aktif üretim durumunda olan bu bileşen yüksek güvenilirliğe sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 16 V