500D107M063DD2A
CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D107M063DD2A
500D107M063DD2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D107M063DD2A, 100 µF kapasitanslı, 63V rated voltage ile axial through-hole montaj tipine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saatlik ömür süresi 85°C sıcaklıkta belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman sabitesi uygulamaları ve sinyal işleme devreleri gibi çeşitli elektronik sistemlerde kullanılır. Can paketli tasarımı kompakt kurulum imkanı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V