500D107G050DH5A
CAP ALUM 100UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D107G050DH5A
500D107G050DH5A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D107G050DH5A, 100 µF kapasitansa ve 50V rated voltaja sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda power supply filtreleme, sinyal bağlantı noktalarında AC coupling, ve timing devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Axial, Can paketlemesi ile klasik elektronik devrelerde tercih edilen standart bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 50 V