500D107G050DH5
CAP ALUM 100UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D107G050DH
500D107G050DH5 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D107G050DH5, 100 µF kapasitanslı ve 50 V nominal gerilime sahip axial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türüyle PCB'ye direkt olarak lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses ve sinyal işleme devrelerinde, filtrelem ve bypass amaçlı kullanılır. Axial, Can paket tipindedir ve aktif olarak üretim halindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Voltage - Rated 50 V