500D106M150DC2E3
CAP ALUM 10UF 20% 150V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D106M150DC2E
500D106M150DC2E3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D106M150DC2E3, 10 µF kapasitansa sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 150V rated voltage ile endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunur. Through-hole montaj türüne uygun olan bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolü ve filtreleme devreleri gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 150 V