500D105M450DC2
CAP ALUM 1UF 20% 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D105M450DC2
500D105M450DC2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D105M450DC2, 1 µF kapasitansına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç kaynakları, güç yönetimi devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V