500D105M150BA2
CAP ALUM 1UF 20% 150V AXIAL
Seri / Aile Numarası
500D105M150BA
500D105M150BA2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 500D105M150BA2, 1 µF kapasitanslı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 150V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla monte edilebilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme ve filtreleme devreleri ile analog ve dijital elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 150 V