500C823U035EF2B
CAP ALUM 82000UF 35V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
500C823U035EF2B
500C823U035EF2B Hakkında
WEC üretimi 500C823U035EF2B, 82000 µF kapasitesine ve 35V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile sağlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 9.4 mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlayan kondansatör, 120 Hz'de 19.2 A ve 10 kHz'de 21.12 A ripple akım toleransına sahiptir. -40°C ile 95°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Radial can yapıda polar kutuplanması olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtering ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V