500C462T450FC2D
CAP ALUM 4600UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
500C462T450FC2D
500C462T450FC2D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 500C462T450FC2D, 4600 µF kapasitanslı ve 450V voltaj ratingli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal kasa tasarımı ile vida terminalleri üzerinden şasi montajı sağlayan bu bileşen, -40°C ile 95°C arasında güvenli çalışır. 30.3mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 14.5A ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü azaltıcı uygulamalar, filtreleme devreler ve genel amaçlı DC güç kaynakları gibi endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır. 5000 saatlik ömür süresi 85°C'de garanti edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V