500C451T450BB2B
CAP ALUM 450UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
500C451T450BB2B
500C451T450BB2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 500C451T450BB2B, 450 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı özelliğine sahip olan bu komponent, düşük ESR değeri (306 mOhm) ve geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-40°C ile 95°C arası) sayesinde güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve elektrik devrelerinde kullanım için uygundur. 95°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür ile tasarlanan kondansatör, ±10% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 450 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 306mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 95°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V